Viispluss Fassaadid OÜ

Kes me oleme

Viispluss Fassaadid OÜ on registreeritud 2021 aastal, kuid  juhil ja meeskonnal on ehitustööde kogemust üle   15aasta. Tänaseks on meie meeskond teostanud mitmeid erineva keerukusega objekte, millega oleme Eesti ehitusturul tõestanud, et ei jää kvaliteedi ning pädevuse poolest alla teistele ettevõtetele.

Oleme viimased 10aastat spetsialiseerunud just hoone välispiiretega seotud ehitustöödele (soojustamisele ja renoveerimisele nagu nt. vndamendid, katused, fassadid, soklid jms). Oleme aastatega soojustanud ja viimistlenud üle 150000m2 hoone välispindu ning renoveerinud hulgaliselt hooneid vundamendist katusteni.

Meie professionaalne meeskond on alati koostööaldis ning püüab leida parimaid lahendusi nii kliendi vajadustele -kui ka rahakotile. Nõustame ja toetame Teid kogu ehitusprotsessis, alustades projekteerimisest ning lõpetades kasutusloa taotlemisega. Meil on kliendid ja koostööpartnerid kellelt võib julgesti küsida tagasisidet meie omavahelise koostöö osas, kindlustamaks Teie meelerahu eesseisvate ehitustööde osas .Viispluss Fassaadid oü  klientideks on kõik kellel on mure hoone soojapidavuse, kontstruktsiooni märgumise või lihtsalt silmailu pärast. 

Meie töö on meie kirg ning suhtume sellesse täie tõsidusega. Meile on oluline pakkuda kvaliteetteenust, et olla kõige usaldusväärsem partner ja jätkusuutlik ettevõte üle kogu Eesti.

Võta meiega ühendust

Teeme koos fassaadid korda